1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Teslimat!
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Teslimat!
Sepet 0

İptal, İade ve Değişim

İade edeceğiniz veya değişim yapmak istediğiniz ürünü teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde, ambalajı hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

İade Adresi:
Adnan Saygun Caddesi, Kelaynak Sokak, Kibele Sitesi, Blok 2; D: B2, Ulus-Beşiktaş, İstanbul /34340

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir:

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için hande.gulum@gmail.com adresine e-posta bilgi vermeniz gerekmektedir.

İade edilmek istenen ürünü/ürünleri, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz

Ürününüzün/ürünlerinizin iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. Onaylanan iadelerin tutarı orijinal ödeme metodunuza göre 5 gün içerisinde iade edilir. Kredi kartıyla taksitli yapılan alışverişlerde iade tutarları taksitlere göre bankanızca iade edilecektir. Bankaların iadeleri işleme almaları süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. İadeniz ile ilgili bizden teyid aldıktan sonra bu süreleri bankanız ile kontrol etmeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmiş,kullanılmış, ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Eğer varsa, ürünler tüm standart aksesuarları hasarsız ve orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Ürününüz hgodesign.com tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda, ürün bedeli ödeme şekliniz doğrultusunda, e-posta adresinize gönderilen onay bildiriminden itibaren 5 iş günü içerisinde tarafınıza geri ödenir. Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. Ödeme şekli 'Havale/EFT' ise para iadesi bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza geri ödenir. Kredi kartı ile ödemelerde ürün bedeli ödeme yaptığınız kredi kartına iade edilir. Ödemenizi taksitli yaptıysanız geri ödemeniz de yine taksit tutarınız ile eş oranda yapılacaktır. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo bedeli size ait olacak şekilde geri gönderilir.

Yurtdışı gönderimlerinde iade kabul edilmemektedir. Satın alınan ürüne ödenilen kargo bedeli iade edilemez.

Değişim kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir:

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için hgodesign.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Değişim sadece aynı tür ürünlerde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

Değişim talebinizle ilgili hgodesign.com mail adresine bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Ürün ile beraber "Değişim Talebi" olduğunu yazılı olarak belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünü yazmanızı rica ederiz.

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e- posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise maksimum 5 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.